اعلام برنامه بازی‌های مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان

پس از پایان دور مقدماتی مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان، گروه‌ها و زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان در روز پایانی اعلام شد.

به گزارش کاراته پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، پس از پایان مسابقات تیم‌ها در دو روز و اعلام تیم های صعود کننده به مرحله بعدی، در جلسه قرعه کشی با سرپرستان و سرمربیان تیم ها برنامه بازی ها و زمانبندی روز پایانی مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان اعلام شد.

هشت تیم صعودکننده به مرحله پایانی در دو گروه چهار تیمه تقسیم شدند تا پس از انجام بازی های این تیم ها در دو گروه، مسابقات رده بندی، فینال و اختتامیه عصر فردا برگزار میشود.

هشت تیم راه یافته به مرحله بعدی در دو گروه به شرح زیر تقسیم شدند:

گروه یک

۱. دال WMMF کرمانشاه ۲. جاویدان کرمانشاه ۳. شوتوکان IMA ایران ۴. عقاب بروجرد

گروه دو

۱. پاس مازندران ۲. صنعت مس رفسنجان ۳. شوتوکان FSK  ۴. صنعت مس کرمان

برنامه بازی‌ها و زمانبندی مسابقات این تیم‌ها در روز پایانی به شرح ذیل است:

گروه یک

دور اول:

۱. دال WMMF کرمانشاه در مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۹ مسابقه کومیته

۲. عقاب بروجرد در مقابل جاویدان کن شی کان، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۰ مسابقه کومیته

دور دوم:

۳.عقاب بروجرد در مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۱ مسابقه کومیته

۴.جاویدان کن شی کان در مقابل دال WMMF کرمانشاه، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

دور سوم:

۵.جاویدان کن شی کان در مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا، و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

۶.آکادمی WMMF دال کرمانشاه در مقابل عقاب بروجرد، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

گروه دو

دور اول:

۱. صنعت مس کرمان در مقابل پاس مازندران، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

۲. شوتوکان FSK در مقابل صنعت مس رفسنجان، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

دور دوم:

۳. شوتوکان FSK در مقابل پاس مازندران، ساعت ۱۰ مسابقه کاته و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

۴. صنعت مس رفسنجان در مقابل صنعت مس کرمان، ساعت ۱۰ مسابقه کاتت و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

دور سوم:

۵. صنعت مس رفسنجان در مقابل پاس مازندران، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

۶. صنعت مس کرمان در مقابل شوتوکان FSK، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

از هر گروه دو تیم صعود خواهد کرد که این تیم‌ها به صورت ضربدری در ساعت ۱۵ با یک دیگر مسابقه خواهند داد تا دو تیم صعودکننده به فینال مشخص شوند و مسابقات فینال نیز در ساعت ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.

کد خبر: 1095

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =